Svatební oznámení na míru

Svatební oznámení je nepostradatelnou součástí každé svatby. Oznámení je něco, co dáváte nejen těm, které přímo zvete na Váš svatební den, ale i širší rodině, známým a kolegům. Pravděpodobně si o pár kusů řeknou i Vaše maminky, které se budou chtít pochlubit svým kamarádkám, kamarádům, sousedům,…

Mám ráda promyšlená oznámení, kde námět, barvy, motivy tvoří celek se svatebním dnem.

Například: Plánujete mít obřad v lese? Les je krásný motiv, který by se mohl na Vašem oznámení objevit, na hostině pak můžete dekorace doplnit šiškami, větvičkami s jehličím nebo mechem.

Maluji hlavně rostlinné motivy, květiny, listy, věnce, stromy, louky, lesy, krajinu, přírodu, hory,… Všechny návrhy jsou ručně malované akvarelovými barvami, poté jsou zdigitalizované, dotvořené a připravené k tisku.

Spolupráce

Jak bude naše spolupráce vypadat? Nejdříve spolu probereme Vaši představu – nejlépe přes video hovor s kávou, čajem nebo sklenkou vína. 

  • Budu se Vás ptát, jak si představujete Vaše oznámení, co na něm má být, co na něm být nemá. Jakou máte představu o barvách nebo i písmu,…
  • Co všechno ode mě budete chtít navrhnout – od jednoduchého oznámení, přes pozvánku na hostinu, jmenovky na stůl, menu nebo i dárky pro hosty. 
  • Jaký je časový plán – kdy potřebujete mít veškeré tiskoviny navržené.
  • Budete si tisk zajišťovat sami nebo ho budete chtít zajistit ode mě?

 

Cena

Jaká bude finální cena Vám tady bohužel napsat nemohu, cena je individuální a budu ji počítat podle toho, kolik jednotlivých částí budu navrhovat a jak komplexní oznámení (pozvánka atd.) budou. Tvořím za 500 Kč na hodinu.

Vaši cenu spočítám po úvodní konzultaci, vše sepíši do smlouvy včetně termínů dodání, domluvíme se na zaplacení zálohy a pak se dám do tvoření.