Svatební oznámení na míru

Svatební oznámení je nepostradatelnou součástí každé svatby. Oznámení je něco, co dáváte nejen těm, které přímo zvete na Váš svatební den, ale i širší rodině, známým a kolegům. Pravděpodobně si o pár kusů řeknou i Vaše maminky, které se budou chtít pochlubit svým kamarádkám, kamarádům, sousedům,…

Mám ráda promyšlená oznámení, kde námět, barvy, motivy tvoří celek se svatebním dnem.

Například: Plánujete mít obřad v lese? Les je krásný motiv, který by se mohl na Vašem oznámení objevit, na hostině pak můžete dekorace doplnit šiškami, větvičkami s jehličím nebo mechem.

Maluji hlavně rostlinné motivy, květiny, listy, věnce, stromy, louky, lesy, krajinu, přírodu, hory,… Všechny návrhy jsou ručně malované akvarelovými barvami, poté jsou zdigitalizované, dotvořené a připravené k tisku.

Spolupráce

Jak bude naše spolupráce vypadat? Nejdříve spolu probereme Vaši představu – nejlépe přes video hovor s kávou, čajem nebo sklenkou vína. 

  • Budu se Vás ptát, jak si představujete Vaše oznámení, co na něm má být, co na něm být nemá. Jakou máte představu o barvách nebo i písmu,…
  • Co všechno ode mě budete chtít navrhnout – od jednoduchého oznámení, přes pozvánku na hostinu, jmenovky na stůl, menu nebo i dárky pro hosty. 
  • Jaký je časový plán – kdy potřebujete mít veškeré tiskoviny navržené.
  • Budete si tisk zajišťovat sami nebo ho budete chtít zajistit ode mě?

 

Cena

Jaká bude finální cena Vám tady bohužel napsat nemohu, cena je individuální a budu ji počítat podle toho, kolik jednotlivých částí budu navrhovat. 

Základní cena je 1500 Kč za návrh samotného svatebního oznámení

Vaši cenu spočítám po úvodní konzultaci, vše sepíši do smlouvy včetně termínů dodání, domluvíme se na zaplacení zálohy a pak se dám do tvoření.